Nejnovější recenze ze sekce Garáže

ShelterLogic 62589EU Plachtová garáž 3x4,6 m

Ověřený zákazník ZAHRADA JEŽEK Ověřený zákazník

Přidáno: 17. srpna 2017

Zakoupeno v ZAHRADA JEŽEK

plachtovou garáž jsme si vybrali z toho důvodu, že jsme ji viděli již v používání u souseda a pro garážování auta je velice vhodná
co se týká materiálu a zpracování jsme spokojeni a doufáme, že nám bude nějaký ten rok sloužit

ShelterLogic Plachtová garáž 3 x 6,1 m 62634

ShelterLogic Plachtová garáž 3 x 6,1 m 62634

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2017

(naposledy upraveno 18. června 2017)

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Celkem snadná montáž.

Rychlé řešení postavení garáže bez nutnosti shánění povolení, zedníků a dalších řemeslníků. Svůj účel to splní.

Plachtová garáž Gomeisa 370x610cm

Plachtová garáž Gomeisa 370x610cm

Ověřený zákazník HobbyTec.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2016

(naposledy upraveno 11. května 2016)

Zakoupeno v HobbyTec.cz

• Vše (kromě nářadí) pohromadě v 1 balení
  • Dobrá cena za hotové řešení
  • Plachta vypadá velmi pevně a kvalitně
  • Trubky jsou pouze lakované a pouze z vnější strany. Přišly už s lehkou korozí a nelze od nich očekávat, že budou sloužit mnoho let.
  • Pozinkované matičky mají tak nekvalitní zinek, že řada z nich přišla už zkorodovaná (neřešil jsem, otázka desetníků).
  • Kotvy se do tvrdé půdy instalují opravdu těžce.
  • Tento produkt výrobce evidentně udělal tak, že vzal 3.1m široký přístřešek a roztáhl ho na 3,7m. Tj. trubky se deformují, profil není jednotný oblouk ale tvar složený z několika obloukových segmentů. Plachta je ale na toto vyvinutá a sedí. Dobré by bylo toto dát explicitně do návodu, protože jsem byl jako uživatel velmi zmaten, že to mám silou dotlačit do jiného tvaru, než jaký to přirozeně má.
  • Návod je v 1 podstatném kroku špatně (v rozporu s video návodem a je nelogický)
  • Ukotveny jsou jen 4 rohy, ale myslím, že pro extrémní povětrnostní podmínky bude nutné nějakým způsobem ukotvit i základny 3 vnitřních oblouků na obou stranách.

Určitě poslouží a doporučil bych jako krátkodobé a relativně levné řešení, ale není to asi typ produktu, "který nás přežije"...

Zobrazuji 81 - 83 ze 83 recenzí 1 2 3 4 [ 5 ]